2020 NACC Softball Schedule

Date Away Home Notes Status Links
Sat., Feb. 15 Northland   Concordia Wisconsin   @ Marquette, Mich. 7:00 PM CST
  Concordia Wisconsin   Finlandia   @ Marquette, Mich. 9:00 PM CST
Sun., Feb. 16 UW-Stevens Point   Concordia Wisconsin   @ Marquette, Mich. 12:00 PM CST
  Concordia Wisconsin   UW-Superior   @ Marquette, Mich. 2:00 PM CST
Fri., Feb. 21 Marian   UW-Oshkosh   5:00 PM CST
  Marian   UW-Oshkosh   7:00 PM CST
Sat., Feb. 29 Gustavus Adolphus   Dominican   @ Rochester, Minn. 6:00 PM CST
  Dominican   Central (Iowa)   @ Rochester, Minn. 8:00 PM CST
Sun., Mar. 01 Aurora   Saint Mary's (Minn.)   @ Clermont, Fla. 9:00 AM CST
  Aurora   Bridgewater (Va.)   @ Clermont, Fla. 11:15 AM CST
  Dominican   St. Catherine   @ Rochester, Minn. 2:00 PM CST
  Edgewood   Mount Mary   @ Rochester, Minn. 4:00 PM CST
  Dominican   St. Scholastica   @ Rochester, Minn. 4:00 PM CST
  Edgewood   St. Scholastica   @ Rochester, Minn. 6:00 PM CST
Mon., Mar. 02 Aurora   Fontbonne   @ Clermont, Fla. 1:30 PM CST
  MSOE   Saint Joseph's (Me.)   @ Clermont, Fla. 1:45 PM CST
  Misericordia   Aurora   @ Clermont, Fla. 3:45 PM CST
  Lebanon Valley   MSOE   @ Clermont, Fla. 3:45 PM CST
Tue., Mar. 03 Chatham   MSOE   @ Clermont, Fla. 1:30 PM CST
  MSOE   Thiel   @ Clermont, Fla. 3:45 PM CST
Wed., Mar. 04 Saint Joseph's (Me.)   Aurora   @ Clermont, Fla. 9:00 AM CST
  Illinois College   Aurora   @ Clermont, Fla. 11:15 AM CST
Thu., Mar. 05 Muskingum   Aurora   @ Clermont, Fla. 9:15 AM CST
  Aurora   John Carroll   @ Clermont, Fla. 11:30 AM CST
  MSOE   Misericordia   @ Clermont, Fla. 1:45 PM CST
  Concordia Chicago   Lake Forest   @ Rosemont, Ill. 2:00 PM CST
  Trine   MSOE   @ Clermont, Fla. 4:00 PM CST
  Lake Forest   Concordia Chicago   @ Rosemont, Ill. 4:00 PM CST
Fri., Mar. 06 Northwestern (Minn.)   MSOE   @ Clermont, Fla. 11:15 AM CST
  Crown (Minn.)   Edgewood   @ Minneapolis, Minn. 1:30 PM CST
  Edgewood   Crown (Minn.)   @ Minneapolis, Minn. 3:30 PM CST
  MSOE   Wartburg   @ Clermont, Fla. 3:45 PM CST
Sat., Mar. 07 TBA   Marian   The Spring Games (March 7-12) @ Kissimmee, Fla. TBA
  MSOE   Muskingum   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CST
  UW-Superior   Edgewood   @ Minneapolis, Minn. 8:30 AM CST
  Dominican   Elizabethtown   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CST
  Edgewood   UW-Superior   @ Minneapolis, Minn. 10:30 AM CST
  Penn St.-Berks   MSOE   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CST
  Northwestern (Minn.)   Dominican   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CST
  Thiel   Marian   @ Leesburg, Fla. 2:15 PM CST
  Marian   Gordon   @ Leesburg, Fla. 4:30 PM CST
Sun., Mar. 08 Saint Mary's (Minn.)   Alverno   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Rockford   Nazareth   @ Fort Myers, Fla. 10:00 AM CDT
  D'Youville   Dominican   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Concordia Chicago   St. Mary's (Ind.)   @ Clermont, Fla. 10:30 AM CDT
  Penn State Brandywine   Marian   @ Leesburg, Fla. 11:00 AM CDT
  Martin Luther   Rockford   @ Fort Myers, Fla. 12:00 PM CDT
  Sage   Alverno   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
  Dominican   St. Scholastica   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
  Cornell (Iowa)   Concordia Chicago   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
  Marian   Olivet   @ Leesburg, Fla. 2:30 PM CDT
  Nebraska Wesleyan   Lakeland   @ Clermont, Fla. 3:00 PM CDT
  Lakeland   Wentworth   @ Clermont, Fla. 5:15 PM CDT
Mon., Mar. 09 Coast Guard   Rockford   @ Naples, Fla. 8:00 AM CDT
  Concordia Chicago   Ursinus   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Lakeland   Monmouth (Ill.)   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Northwestern (Minn.)   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  SUNY Canton   Rockford   @ Naples, Fla. 10:00 AM CDT
  Dubuque   Lakeland   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Monmouth (Ill.)   Concordia Chicago   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Lake Forest   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Penn St.-DuBois   Marian   @ Leesburg, Fla. 2:00 PM CDT
  Juniata   Alverno   @ Minneola, Fla. 3:00 PM CDT
  Alfred   Marian   @ Leesburg, Fla. 4:15 PM CDT
  Alverno   Potsdam   @ Minneola, Fla. 5:15 PM CDT
Tue., Mar. 10 Lake Forest   Lakeland   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Penn St.-New Kens.   Dominican   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Dominican   Becker   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Cornell (Iowa)   Lakeland   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Penn St.-Berks   @ Clermont, Fla. 10:30 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Cornell (Iowa)   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
Wed., Mar. 11 Emmanuel (Mass.)   Dominican   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Kenyon   Rockford   @ Naples, Fla. 8:00 AM CDT
  Concordia Chicago   Sage   @ Clermont, Fla. 8:15 AM CDT
  D'Youville   Alverno   @ Leesburg, Fla. 10:00 AM CDT
  Elms   Rockford   @ Naples, Fla. 10:00 AM CDT
  Mount Union   Dominican   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Marian   Susquehanna   @ Leesburg, Fla. 10:15 AM CDT
  Hood   Alverno   @ Leesburg, Fla. 12:15 PM CDT
  TBA   Marian   @ Leesburg, Fla. 12:30 PM CDT
  Webster   Concordia Chicago   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
Thu., Mar. 12 Curry   Rockford   @ Naples, Fla. 8:00 AM CDT
  Montclair St.   Lakeland   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Heidelberg   Wisconsin Lutheran   @ Minneola, Fla. 8:15 AM CDT
  Rockford   Wilmington (Ohio)   @ Naples, Fla. 10:00 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Case Western Reserve   @ Minneola, Fla. 12:30 PM CDT
  Lakeland   Marywood   @ Clermont, Fla. 12:45 PM CDT
  Marian   D'Youville   @ Leesburg, Fla. 2:00 PM CDT
  Marian   North Park   @ Leesburg, Fla. 4:00 PM CDT
Fri., Mar. 13 Dominican   Nichols   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Lakeland   North Central (Minn.)   @ Minneola, Fla. 8:00 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Penn St.-Behrend   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Washington (Md.)   Lakeland   @ Minneola, Fla. 10:15 AM CDT
  Ohio Wesleyan   Concordia Chicago   @ Leesburg, Fla. 10:15 AM CDT
  Wheaton (Ill.)   Dominican   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Wisconsin Lutheran   Monmouth (Ill.)   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Concordia Chicago   Alfred   @ Leesburg, Fla. 12:30 PM CDT
  Penn St.-Altoona   Marian   @ Kissimmee, Fla. 1:45 PM CDT
  Nebraska Wesleyan   Benedictine   @ Clermont, Fla. 3:00 PM CDT
  Alverno   Husson   @ Clermont, Fla. 3:15 PM CDT
  TCNJ   Marian   @ Kissimmee, Fla. 4:00 PM CDT
  UW-Stevens Point   Benedictine   @ Clermont, Fla. 5:15 PM CDT
  Alverno   Gordon   @ Clermont, Fla. 5:30 PM CDT
Sat., Mar. 14 Lake Forest   Dominican   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Bethel (Minn.)   Benedictine   @ Clermont, Fla. 8:00 AM CDT
  Alverno   Wentworth   @ Clermont, Fla. 8:15 AM CDT
  MCLA   Dominican   @ Clermont, Fla. 10:15 AM CDT
  Benedictine   Wentworth   @ Clermont, Fla. 10:30 AM CDT
  Geneva   Alverno   @ Clermont, Fla. 12:45 PM CDT
  UW-Eau Claire   Aurora   1:00 PM CDT
  Oswego   Concordia Wisconsin   @ Clermont, Fla. 2:15 PM CDT
  UW-Eau Claire   Aurora   3:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin   Millikin   @ Clermont, Fla. 4:15 PM CDT
Sun., Mar. 15 Concordia Wisconsin   Augsburg   @ Leesburg, Fla. 12:00 PM CDT
  Edgewood   Smith   @ Clermont, Fla. 1:45 PM CDT
  McDaniel   Benedictine   @ Clermont, Fla. 2:00 PM CDT
  MSOE   North Central (Ill.)   2:00 PM CDT
  Old Westbury   Concordia Wisconsin   @ Leesburg, Fla. 2:15 PM CDT
  Nichols   Edgewood   @ Clermont, Fla. 4:00 PM CDT
  MSOE   North Central (Ill.)   4:00 PM CDT
  Scranton   Benedictine   @ Clermont, Fla. 4:15 PM CDT
Tue., Mar. 17 Salem St.   Edgewood   @ Leesburg, Fla. 9:00 AM CDT
  Hope   Benedictine   @ Clermont, Fla. 9:00 AM CDT
  Minn.-Morris   Edgewood   @ Leesburg, Fla. 11:15 AM CDT
  Benedictine   Plattsburgh   @ Clermont, Fla. 1:45 PM CDT
  Concordia Wisconsin   UW-La Crosse   @ Clermont, Fla. 3:00 PM CDT
  Beloit   Rockford   5:00 PM CDT
  Knox   Concordia Wisconsin   @ Clermont, Fla. 5:15 PM CDT
  Beloit   Rockford   7:00 PM CDT
Wed., Mar. 18 Benedictine   Trinity (Conn.)   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
  Central (Iowa)   Concordia Wisconsin   @ Clermont, Fla. 2:00 PM CDT
  Edgewood   TBA   @ Clermont, Fla. 4:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin   Gallaudet   @ Clermont, Fla. 4:15 PM CDT
  Edgewood   Westminster (Mo.)   @ Clermont, Fla. 5:15 PM CDT
Thu., Mar. 19 Benedictine   Buffalo State   @ Clermont, Fla. 12:30 PM CDT
  Concordia Wisconsin   Bethel (Minn.)   @ Clermont, Fla. 3:00 PM CDT
  Wheaton (Ill.)   Aurora   3:00 PM CDT
  Wheaton (Ill.)   Aurora   5:00 PM CDT
  Hamline   Concordia Wisconsin   @ Clermont, Fla. 5:15 PM CDT
Fri., Mar. 20 Edgewood   Worcester St.   @ Leesburg, Fla. 9:45 AM CDT
  Southern Me.   Edgewood   @ Leesburg, Fla. 12:00 PM CDT
Sat., Mar. 21 Beloit   Alverno   12:00 PM CDT
  MSOE   Carthage   12:00 PM CDT
  Marian *   Dominican   12:00 PM CDT
  Edgewood   UW-Eau Claire   @ Clermont, Fla. 2:00 PM CDT
  Beloit   Alverno   2:00 PM CDT
  Concordia Chicago   Wheaton (Ill.)   2:00 PM CDT
  MSOE   Carthage   2:00 PM CDT
  Marian *   Dominican   2:00 PM CDT
  Concordia Chicago   Wheaton (Ill.)   4:00 PM CDT
  Lawrence   Edgewood   @ Clermont, Fla. 4:15 PM CDT
Sun., Mar. 22 Wisconsin Lutheran   North Central (Ill.)   12:00 PM CDT
  Beloit   MSOE   12:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran   North Central (Ill.)   2:00 PM CDT
  Beloit   MSOE   2:00 PM CDT
Tue., Mar. 24 Benedictine   Wheaton (Ill.)   3:00 PM CDT
  Carthage   Concordia Chicago   3:00 PM CDT
  Benedictine   Wheaton (Ill.)   5:00 PM CDT
  Carthage   Concordia Chicago   5:00 PM CDT
  Dubuque   Rockford   5:00 PM CDT
  Dubuque   Rockford   7:00 PM CDT
Wed., Mar. 25 UW-Stevens Point   Lakeland   2:00 PM CDT
  Wartburg   Aurora   3:00 PM CDT
  North Park   Benedictine   3:00 PM CDT
  UW-Stevens Point   Lakeland   4:00 PM CDT
  Wartburg   Aurora   5:00 PM CDT
  North Park   Benedictine   5:00 PM CDT
Thu., Mar. 26 Carthage   Wisconsin Lutheran   3:00 PM CDT
  Concordia Chicago   North Park   3:00 PM CDT
  North Central (Ill.)   Aurora   4:00 PM CDT
  Concordia Chicago   North Park   5:00 PM CDT
  Carthage   Wisconsin Lutheran   5:00 PM CDT
  North Central (Ill.)   Aurora   6:00 PM CDT
Sat., Mar. 28 Edgewood *   Benedictine   12:00 PM CDT
  Lakeland *   Concordia Chicago   12:00 PM CDT
  Alverno *   Concordia Wisconsin   12:00 PM CDT
  Rockford *   Aurora   12:00 PM CDT
  MSOE *   Wisconsin Lutheran   12:00 PM CDT
  Rockford *   Aurora   2:00 PM CDT
  Alverno *   Concordia Wisconsin   2:00 PM CDT
  Edgewood *   Benedictine   2:00 PM CDT
  MSOE *   Wisconsin Lutheran   2:00 PM CDT
  Lakeland *   Concordia Chicago   2:00 PM CDT
Sun., Mar. 29 Concordia Wisconsin *   MSOE   12:00 PM CDT
  Lakeland *   Dominican   12:00 PM CDT
  Edgewood *   Aurora   12:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Alverno   12:00 PM CDT
  Rockford *   Benedictine   12:00 PM CDT
  Marian *   Concordia Chicago   12:00 PM CDT
  Rockford *   Benedictine   2:00 PM CDT
  Marian *   Concordia Chicago   2:00 PM CDT
  Edgewood *   Aurora   2:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin *   MSOE   2:00 PM CDT
  Lakeland *   Dominican   2:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Alverno   2:00 PM CDT
Tue., Mar. 31 Benedictine   North Central (Ill.)   3:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Dominican   4:30 PM CDT
  UW-Stevens Point   Marian   5:00 PM CDT
  Benedictine   North Central (Ill.)   5:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Dominican   6:30 PM CDT
  UW-Stevens Point   Marian   7:00 PM CDT
Wed., Apr. 01 Mount Mary   Rockford   3:00 PM CDT
  Alverno   Lawrence   3:00 PM CDT
  Ripon   Concordia Wisconsin   3:00 PM CDT
  Mount Mary   Rockford   5:00 PM CDT
  Alverno   Lawrence   5:00 PM CDT
  Ripon   Concordia Wisconsin   5:00 PM CDT
Thu., Apr. 02 Concordia Chicago   North Central (Ill.)   2:30 PM CDT
  UW-Oshkosh   Wisconsin Lutheran   3:00 PM CDT
  Aurora   Chicago   3:00 PM CDT
  Concordia Chicago   North Central (Ill.)   4:30 PM CDT
  UW-Oshkosh   Wisconsin Lutheran   5:00 PM CDT
  Aurora   Chicago   5:00 PM CDT
Sat., Apr. 04 Concordia Wisconsin *   Edgewood   12:00 PM CDT
  Aurora *   Lakeland   12:00 PM CDT
  Dominican *   Wisconsin Lutheran   12:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Alverno   12:00 PM CDT
  Benedictine *   Marian   12:00 PM CDT
  MSOE *   Rockford   12:00 PM CDT
  Dominican *   Wisconsin Lutheran   2:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin *   Edgewood   2:00 PM CDT
  Benedictine *   Marian   2:00 PM CDT
  MSOE *   Rockford   2:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Alverno   2:00 PM CDT
  Aurora *   Lakeland   2:00 PM CDT
Sun., Apr. 05 Edgewood *   MSOE   12:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Concordia Chicago   12:00 PM CDT
  Benedictine *   Lakeland   12:00 PM CDT
  Rockford *   Concordia Wisconsin   12:00 PM CDT
  Alverno *   Dominican   12:00 PM CDT
  Aurora *   Marian   12:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Concordia Chicago   2:00 PM CDT
  Rockford *   Concordia Wisconsin   2:00 PM CDT
  Aurora *   Marian   2:00 PM CDT
  Alverno *   Dominican   2:00 PM CDT
  Benedictine *   Lakeland   2:00 PM CDT
  Edgewood *   MSOE   2:00 PM CDT
Mon., Apr. 06 Mount Mary   Dominican   5:00 PM CDT
  Mount Mary   Dominican   7:00 PM CDT
Tue., Apr. 07 UW-Oshkosh   Lakeland   3:00 PM CDT
  Ripon   Marian   3:00 PM CDT
  UW-Oshkosh   Lakeland   5:00 PM CDT
  Ripon   Marian   5:00 PM CDT
Wed., Apr. 08 Maranatha   Edgewood   2:00 PM CDT
  Eureka   Rockford   3:00 PM CDT
  Elmhurst   Benedictine   3:00 PM CDT
  Maranatha   Edgewood   4:00 PM CDT
  Eureka   Rockford   5:00 PM CDT
  Elmhurst   Benedictine   5:00 PM CDT
Thu., Apr. 09 Alverno   Carroll (Wis.)   3:00 PM CDT
  Mount Mary   Lakeland   3:00 PM CDT
  Alverno   Carroll (Wis.)   5:00 PM CDT
  Mount Mary   Lakeland   5:00 PM CDT
Fri., Apr. 10 Aurora *   Dominican   9:30 AM CDT
  Aurora *   Dominican   11:30 AM CDT
Sat., Apr. 11 Concordia Wisconsin *   Benedictine   12:00 PM CDT
  Alverno *   Edgewood   12:00 PM CDT
  Lakeland *   Rockford   12:00 PM CDT
  Marian *   Wisconsin Lutheran   12:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   MSOE   12:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin *   Benedictine   2:00 PM CDT
  Marian *   Wisconsin Lutheran   2:00 PM CDT
  Lakeland *   Rockford   2:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   MSOE   2:00 PM CDT
  Alverno *   Edgewood   2:00 PM CDT
Mon., Apr. 13 Wisconsin Lutheran *   Aurora   3:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Concordia Wisconsin   3:00 PM CDT
  Rockford *   Alverno   3:00 PM CDT
  MSOE *   Lakeland   3:00 PM CDT
  Edgewood *   Marian   3:00 PM CDT
  Edgewood *   Marian   5:00 PM CDT
  Rockford *   Alverno   5:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Aurora   5:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Concordia Wisconsin   5:00 PM CDT
  MSOE *   Lakeland   5:00 PM CDT
Tue., Apr. 14 UW-Platteville   Wisconsin Lutheran   3:00 PM CDT
  UW-Platteville   Wisconsin Lutheran   5:00 PM CDT
Wed., Apr. 15 Marian *   Lakeland   3:00 PM CDT
  Alverno *   MSOE   3:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Concordia Wisconsin   3:00 PM CDT
  Aurora *   Benedictine   3:00 PM CDT
  Edgewood *   Rockford   3:00 PM CDT
  Marian *   Lakeland   5:00 PM CDT
  Alverno *   MSOE   5:00 PM CDT
  Aurora *   Benedictine   5:00 PM CDT
  Edgewood *   Rockford   5:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Concordia Wisconsin   5:00 PM CDT
Sat., Apr. 18 MSOE *   Marian   12:00 PM CDT
  Lakeland *   Edgewood   12:00 PM CDT
  Benedictine *   Concordia Chicago   12:00 PM CDT
  Dominican *   Concordia Wisconsin   12:00 PM CDT
  Rockford *   Wisconsin Lutheran   12:00 PM CDT
  Alverno *   Aurora   12:00 PM CDT
  Dominican *   Concordia Wisconsin   2:00 PM CDT
  Alverno *   Aurora   2:00 PM CDT
  Rockford *   Wisconsin Lutheran   2:00 PM CDT
  Benedictine *   Concordia Chicago   2:00 PM CDT
  Lakeland *   Edgewood   2:00 PM CDT
  MSOE *   Marian   2:00 PM CDT
Sun., Apr. 19 Marian *   Rockford   12:00 PM CDT
  Alverno *   Benedictine   12:00 PM CDT
  Dominican *   MSOE   12:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin *   Lakeland   12:00 PM CDT
  Edgewood *   Wisconsin Lutheran   12:00 PM CDT
  Aurora *   Concordia Chicago   12:00 PM CDT
  Aurora *   Concordia Chicago   2:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin *   Lakeland   2:00 PM CDT
  Alverno *   Benedictine   2:00 PM CDT
  Marian *   Rockford   2:00 PM CDT
  Dominican *   MSOE   2:00 PM CDT
  Edgewood *   Wisconsin Lutheran   2:00 PM CDT
Tue., Apr. 21 Mount Mary   Alverno   3:00 PM CDT
  Lakeland   St. Norbert   3:00 PM CDT
  Mount Mary   Alverno   5:00 PM CDT
  Lakeland   St. Norbert   5:00 PM CDT
Wed., Apr. 22 Mount Mary   MSOE   3:00 PM CDT
  Benedictine *   Dominican   4:00 PM CDT
  Mount Mary   MSOE   5:00 PM CDT
  Benedictine *   Dominican   6:00 PM CDT
Fri., Apr. 24 Concordia Wisconsin *   Marian   3:00 PM CDT
  Lakeland *   Alverno   3:00 PM CDT
  Benedictine *   Wisconsin Lutheran   3:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Edgewood   3:00 PM CDT
  MSOE *   Aurora   3:00 PM CDT
  Dominican *   Rockford   3:00 PM CDT
  Benedictine *   Wisconsin Lutheran   5:00 PM CDT
  Concordia Chicago *   Edgewood   5:00 PM CDT
  Dominican *   Rockford   5:00 PM CDT
  Lakeland *   Alverno   5:00 PM CDT
  MSOE *   Aurora   5:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin *   Marian   5:00 PM CDT
Sat., Apr. 25 Marian *   Alverno   12:00 PM CDT
  Aurora *   Concordia Wisconsin   12:00 PM CDT
  Rockford *   Concordia Chicago   12:00 PM CDT
  Dominican *   Edgewood   12:00 PM CDT
  MSOE *   Benedictine   12:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Lakeland   12:00 PM CDT
  MSOE *   Benedictine   2:00 PM CDT
  Dominican *   Edgewood   2:00 PM CDT
  Marian *   Alverno   2:00 PM CDT
  Rockford *   Concordia Chicago   2:00 PM CDT
  Aurora *   Concordia Wisconsin   2:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran *   Lakeland   2:00 PM CDT
Tue., Apr. 28 Maranatha   Rockford   4:00 PM CDT
  Maranatha   Rockford   6:00 PM CDT
Thu., Apr. 30 Wisconsin Lutheran %   NACC Tournament   TBA
Fri., May. 01 Wisconsin Lutheran %   NACC Tournament   TBA
Sat., May. 02 Wisconsin Lutheran %   NACC Tournament   TBA
* Conference
% Post season