Northern Athletics Collegiate Conference Scoreboard

September 2019
Schedule for the month of September 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1
Edgewood
at Defiance
Final - OT
2 - 1

Beloit
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 5

Lakeland
at Northland
Final
2 - 1

Washington & Jefferson
vs Aurora
Final
0 - 2

Concordia Wisconsin
at Franklin
Final
2 - 0

UW-Stevens Point
at Marian
Final
2 - 0

Webster
at Dominican
Final
0 - 1

Lakeland
at Blackburn
Final - 2OT
2 - 1

Beloit
at Illinois Tech
Final
0 - 5
2
Lake Forest
at Concordia Chicago
Final
2 - 1

Illinois Tech
at Olivet Nazarene
Final
3 - 4
3
vs Aurora, Dominican, WLC
Cancelled
CCD

Marian
at Ripon
Final
1 - 0

Benedictine
at Loras
Final - 2OT
2 - 2

Rockford
at North Central (Ill.)
Final
1 - 2

Edgewood
at St. Norbert
Final
0 - 1

Concordia Wisconsin
at UW-La Crosse
Final
2 - 1

Beloit
at Rockford
Final
1 - 3

Illinois Tech
at Lake Forest
Final
2 - 3
4
Moody
at Concordia Chicago
Final
0 - 4

Elmhurst
at Dominican
Final - 2OT
1 - 1

Lakeland
at Lawrence
Final
0 - 3

Aurora
at Illinois Wesleyan
Final
1 - 3

Beloit
at Edgewood
Final - 2OT
1 - 1

Concordia Wisconsin
at Carroll (Wis.)
Final
3 - 1

vs Benedictine
LFC, 337-429

Wisconsin Lutheran
at Lake Forest
Final
1 - 3

Benedictine
at North Park
Final
3 - 0

Illinois Tech
at North Central (Ill.)
Final
1 - 4

MSOE
at UW-Whitewater
Final
1 - 4

Concordia Chicago
at Illinois Tech
Final
0 - 9

MSOE
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 8

Lakeland
at Alverno
Final
7 - 2

Dominican
at North Park
Final
0 - 9

North Central (Ill.)
at Concordia Chicago
Final
3 - 0

Marian
at Lawrence
Final
0 - 3

Edgewood
at Ripon
Final
2 - 3

UW-Stevens Point
at Lakeland
Final
3 - 1

North Park
at Concordia Chicago
Final
2 - 3
5
Lake Forest
at Wisconsin Lutheran
Final
27 - 15

Edgewood
at Beloit
Final
2 - 1
6
at NIU Huskie Challenge -- North 40 Championship Course, DeKalb, Ill.

at UW-Parkside Vic Godfrey Open -- Wayne E. Dannehl XC Course, Somers, Wis.

vs Aurora, Benedictine, MSOE, WLC

Rockford
at Franklin
Final
5 - 2

Wisconsin Lutheran
at Northwestern (Minn.)
Final
1 - 0

Lakeland
at Coe
Final
0 - 4

Monmouth (Ill.)
at Concordia Chicago
Final - 2OT
2 - 1

Rockford
at Lawrence
Final
0 - 5

Wisconsin Lutheran
at Carroll (Wis.)
Final
0 - 3

Saint Mary's (Minn.)
at Marian
Final
3 - 0

Rockford
at JWU (Denver)
Final
0 - 3

Aurora
vs Hardin-Simmons
Final
1 - 3

Nebraska Wesleyan
vs Concordia Chicago
Final
3 - 1

William Peace
vs Marian
Final
3 - 0

Concordia Wisconsin
at UW-Stevens Point
Final
2 - 3

Dominican
vs Washington-St. Louis
Final
1 - 3

UW-Stout
vs Wisconsin Lutheran
Final
3 - 1

Lewis & Clark
vs Illinois Tech
Final
3 - 1

Concordia Wisconsin
vs Carthage
Final
0 - 3

Crown (Minn.)
vs Concordia Chicago
Final
0 - 3

Dominican
vs St. Norbert
Final
0 - 3

Ripon
vs Lakeland
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
vs Lawrence
Final
3 - 0

Aurora
at Texas-Dallas
Final
3 - 0

Lake Forest
at Alverno
Final
3 - 0

Benedictine
at MSOE
Final
3 - 0

Rockford
vs William Peace
Final
0 - 3

Lakeland
vs Carthage
Final
0 - 3

Wheaton (Ill.)
at Alverno
Final
3 - 0

Augustana (Ill.)
at MSOE
Final
3 - 2
7
at CUW Ken Weidt Classic -- CUW Course, Mequon, Wis.

Finlandia
at Concordia Wisconsin
Final
7 - 38

Carroll (Wis.)
at Lakeland
Final
44 - 34

St. Norbert
at Aurora
Final
40 - 50

Rockford
at MacMurray
Final
35 - 25

Concordia Chicago
at Beloit
Final
44 - 6

Franklin
at Benedictine
Final
25 - 26

Knox
at Eureka
Final
28 - 42

Marian
at Finlandia
Final
1 - 0

Greenville
at Dominican
Final
0 - 1

Aurora
at Millikin
Final
1 - 3

Ripon
at MSOE
Final
0 - 2

Concordia Wisconsin
at Northland
Final
7 - 0

Lakeland
vs Monmouth (Ill.)
Final
1 - 3

Saint Mary's (Minn.)
at Edgewood
Final
2 - 0

UW-Whitewater
at Illinois Tech
Final
2 - 1

UW-Superior
at Lakeland
Final - 2OT
0 - 0

MSOE
at Carthage
Final
2 - 1

Lake Forest
at Illinois Tech
Final
1 - 3

Aurora
at Knox
Final
0 - 1

MSOE
at Edgewood
Final
1 - 8

Wisconsin Lutheran
at Illinois Tech
Final
1 - 8

Lakeland
at Concordia Chicago
Final
2 - 7

Marian
at Dominican
Final
9 - 0

Concordia Wisconsin
at Illinois Tech
Final
5 - 4

Marian
at Concordia Chicago
Final
9 - 0

Lakeland
at Dominican
Final
7 - 2

UW-River Falls
at MSOE
Final
6 - 3

Wis.-River Falls
at Edgewood
Final
0 - 9

Wisconsin Lutheran
at UW-Oshkosh
Final
0 - 3

Benedictine
at Alverno
Final
3 - 0

Lake Forest
at MSOE
Final
2 - 3

Concordia Chicago
at Northland
Final
3 - 0

Wartburg
vs Dominican
Final
2 - 3

Mills
vs Rockford
Final
0 - 3

Carroll (Wis.)
vs Wisconsin Lutheran
Final
3 - 2

Elmhurst
vs Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Augustana (Ill.)
vs Benedictine
Final
0 - 3

St. Scholastica
vs Concordia Chicago
Final
3 - 1

Aurora
vs Southwestern (Texas)
Final
3 - 1

Augustana (Ill.)
at Alverno
Final
3 - 0

Dominican
at Loras
Final
3 - 0

Wheaton (Ill.)
at MSOE
Final
3 - 0

Marian
at JWU (Denver)
Final
3 - 2

Aurora
vs Trinity (Texas)
Final
0 - 3

Illinois Tech
vs Mills
Final
3 - 0

Marian
vs Lewis & Clark
Final
3 - 1

Illinois Tech
at JWU (Denver)
Final
3 - 2
8
vs CUW, Edgewood, Lakeland, Marian

Concordia Wisconsin
at Finlandia
Final
3 - 0

Wisconsin Lutheran
at Hamline
Final
0 - 3

Marian
at Northland
Final
3 - 2

Ripon
at Rockford
Final
1 - 3

Lake Forest
at Concordia Chicago
Final
3 - 0

Dominican
at North Park
Final
2 - 3

vs All NACC schools

Lakeland
at St. Norbert
Final
0 - 1

UW-Superior
at Alverno
Final
4 - 1

Lake Forest
at Edgewood
Final - 2OT
1 - 1

Pomona-Pitzer
at Illinois Tech
Final
3 - 0

Benedictine
at Knox
Final
0 - 4

Illinois Tech
at UW-Whitewater
Final
0 - 9

Alverno
vs UW-River Falls
Final
0 - 9
9
MSOE
at Maranatha
Final
3 - 0

Greenville
at Illinois Tech
Final
1 - 0
10

Aurora
at North Park
Final
1 - 4

Ripon
at Marian
Final
4 - 3

Knox
at Lakeland
Final
6 - 3

Beloit
at Marian
Final
3 - 2

North Central (Ill.)
at Illinois Tech
Final
3 - 0
11
Benedictine
at Calvin
Final
1 - 4

Rockford
at Monmouth (Ill.)
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
at Beloit
Final
4 - 0

MSOE
at St. Norbert
Final
0 - 2

UW-Whitewater
at Marian
Final
3 - 2

Concordia Chicago
at Elmhurst
Final
0 - 4

Olivet
at Dominican
Final
0 - 4

Concordia Wisconsin
at Lake Forest
Final
6 - 1

Elmhurst
at Aurora
Final
2 - 1

Rockford
at Knox
Final
1 - 3

Benedictine
at Eureka
Final
3 - 0

Mount Mary
at Alverno
Final
0 - 3
12
Rockford
at Maranatha
Final
0 - 3

Marian
at Lawrence
Final
4 - 5
13
at Aurora Spartan XC Classic -- Oakhurst Forest Preserve, Aurora, Ill.

vs All NACC schools

Olivet
at Rockford
Final
3 - 2

UW-Whitewater
at Edgewood
Final
1 - 0

Dominican
at Washington-St. Louis
Final
0 - 3

Illinois Tech
at Olivet Nazarene Invitational [Sept. 13-14]
TBA

vs Benedictine

vs Alverno
MMU, 476-502

Edgewood
at Texas-Dallas
Final - 2OT
0 - 1

Illinois Tech
at Olivet Nazarene Invitational [Sept. 13-14]
TBA

Concordia Chicago
at Dominican
Final
8 - 1

Edgewood
at Wheaton (Ill.)
Final
0 - 9

Marian
at Ripon
Final
3 - 2

Martin Luther
vs Lakeland
Final
0 - 3

Beloit
vs MSOE
Final
2 - 3

Wisconsin Lutheran
vs Cornell (Iowa)
Final
3 - 0

Moody
at Rockford
Final
0 - 3

Edgewood
at UW-Platteville
Final
1 - 3

Anderson (Ind.)
vs Concordia Chicago
Final
3 - 0

Alma
vs Aurora
Final
1 - 3

Saint Mary's (Minn.)
vs Marian
Final
3 - 1

Dominican
vs Lake Forest
Final
3 - 0

Wisconsin Lutheran
vs Bethany Lutheran
Final
3 - 0

Olivet
vs Edgewood
Final
3 - 2

St. Mary's (Ind.)
vs Benedictine
Final
3 - 0

Aurora
at DePauw
Final
3 - 1

Lakeland
vs Gustavus Adolphus
Final
0 - 3

Saint Mary's (Minn.)
vs MSOE
Final
3 - 0

North Central (Minn.)
at Rockford
Final
1 - 3

Buena Vista
vs Benedictine
Final
2 - 3

MacMurray
vs Concordia Chicago
Final
2 - 3
14
at UWW Tom Hoffman Invitational -- UWW Campus Course, Whitewater, Wis.

Wisconsin Lutheran
at Lawrence Tech
Final
14 - 34

Olivet
at Concordia Chicago
Final
54 - 24

Concordia Wisconsin
at Augsburg
Final
31 - 0

Rockford
at Martin Luther
Final
20 - 34

Aurora
at Elmhurst
Final
48 - 22

Benedictine
at Loras
Final
14 - 42

MacMurray
at Eureka
Final
24 - 41

Dubuque
at MSOE
Final
1 - 0

Martin Luther
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 2

UW-Platteville
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 1

Illinois Tech
at Ripon
Final
6 - 0

Moody
at Lakeland
Final
2 - 3

UW-Whitewater
at Rockford
Final
1 - 0

vs CUW, Edgewood, Lakeland, Marian, SNC, WLC


Lakeland
at Finlandia
Final
1 - 3

Marian
at Knox
Final
1 - 3

Aurora
at North Park
Final
4 - 2

St. Mary's (Ind.)
at Concordia Wisconsin
Final - OT
1 - 2

Concordia Chicago
at Central (Iowa)
Final
0 - 5

Dominican
at UW-Oshkosh
Final
1 - 3

Lawrence
at Alverno
Final
5 - 0

MSOE
at Lake Forest
Final
3 - 2

Pfeiffer
vs Edgewood
Final
2 - 1

MSOE
at Wisconsin Lutheran
Final
7 - 2

Concordia Chicago
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

Edgewood
at Alverno
Final
9 - 0

Edgewood
at Wisconsin Lutheran
Final
9 - 0

Dominican
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

MSOE
at Alverno
Final
9 - 0

North Central (Ill.)
vs Benedictine
Final
0 - 3

Marian
vs Beloit
Final
0 - 3


Wisconsin Lutheran
vs Olivet
Final
3 - 0

Linfield
vs Lakeland
Final
2 - 3

Concordia Wisconsin
at Millikin
Final
3 - 2

Aurora
vs Westminster (Mo.)
Final
3 - 1

Mount Mary
at Rockford
Final
0 - 3

Dominican
vs Buena Vista
Final
3 - 0

Concordia Chicago
vs Iowa Wesleyan
Final
3 - 0

Marian
vs Carroll (Wis.)
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
vs Augustana (Ill.)
Final
3 - 0

Lakeland
vs St. Thomas (Minn.)
Final
0 - 3

Whitman
vs Aurora
Final
0 - 3

Lawrence
at Rockford
Final
2 - 3

Dominican
at Wheaton (Ill.)
Final
3 - 2

Concordia Chicago
vs Saint Mary-of-the-Woods
Final
3 - 0

MSOE
vs Carroll (Wis.)
Final
0 - 3

Lincoln College
vs Concordia Wisconsin
Final
0 - 3

Edgewood
vs Augsburg
Final
0 - 3

Edgewood
at Loras
Final
2 - 3
15
Albion
at Marian
Final
7 - 2

Concordia Chicago
at Carroll (Wis.)
Final
0 - 5

Dominican
at Fontbonne
Final
6 - 0

Franklin
at Illinois Tech
Final
2 - 1

MSOE
at CUW Fall Invitational
11:00 AM

Edgewood
at CUW Fall Invitational
11:00 AM

Blackburn
at Rockford
Final
2 - 0

Concordia Chicago
at Simpson (Iowa)
Final
0 - 3

Lawrence
at Lakeland
Final
4 - 2

Knox
at Illinois Tech
Final
3 - 1

Marian
at Lakeland
Final
9 - 0

Edgewood
at Lakeland
Final
9 - 0
16
vs Aurora, WLC

vs Aurora, Lakeland
17
Ripon
at Edgewood
Final
1 - 3

vs Benedictine

Aurora
at Judson (Ill.)
Final
2 - 3

Marian
at Maranatha
Final
8 - 0

Alverno
at Mount Mary
Final
3 - 0

Dominican
at UW-Platteville
Final
3 - 0

Eureka
at Edgewood
Final
0 - 8

Wisconsin Lutheran
at Lakeland
Final
8 - 1
18
North Central (Ill.)
at Dominican
Final - 2OT
0 - 0

St. Norbert
at Concordia Wisconsin
Final
2 - 0

Carroll (Wis.)
at Wisconsin Lutheran
Final
3 - 0

Edgewood
at Lawrence
Final
1 - 3

Illinois Tech
at North Park
Final
0 - 2

Lake Forest
at Aurora
Final
1 - 2

Rockford
at Beloit
Final
0 - 6

Wisconsin Lutheran
at Lawrence
Final
1 - 2

North Park
at MSOE
Final
1 - 6

Marian
at MSOE
Final
2 - 7

Marian
at MSOE
Final
2 - 3

Alverno
at Edgewood
Final
0 - 3

Illinois Tech
at Aurora
Final
0 - 3

Rockford
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 3

Lakeland
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Dominican
at Concordia Chicago
Final
3 - 1
19
Concordia Chicago
at Andrews
Final - OT
1 - 0

Lakeland
at Maranatha
Final
0 - 2

Rockford
at Beloit
Final - 2OT
0 - 0

vs Alverno, Edgewood
EC, 377-496

Dominican
at Ind.-South Bend
Final
0 - 7
20
at Lake Forest Forester Invitational -- Foss Park G.C., North Chicago, Ill.

at National Catholic Invitational -- Burke G.C., Notre Dame, Ind.

vs Aurora, Benedictine, CUW, SNC

Iowa Wesleyan
at Alverno
Final
1 - 8

Edgewood
vs USTA/ITA Regional Championships [Sept. 20-21]
TBA

Concordia Wisconsin
vs ITA Midwest Regional
Final

Alverno
at Grinnell
Final
0 - 3

Simpson (Iowa)
vs Concordia Chicago
Final
3 - 2

UW-Oshkosh
vs MSOE
Final
3 - 2

Benedictine
at Lake Forest
Final
3 - 1

Simpson (Iowa)
vs Alverno
Final
3 - 0

Concordia Wisconsin
at Carthage
Final
1 - 3

Concordia Chicago
at Grinnell
Final
0 - 3
21
at Wheaton Gil Dodds Invitational -- St. James Forest Preserve, Warrenville, Ill.

Concordia Wisconsin
at Trine
Final
16 - 21

Aurora
at Hope
Final
32 - 34

Eureka
at Albion
Final
41 - 56

Lakeland
at Kalamazoo
Final
28 - 7

Concordia Chicago
at Finlandia
Final
23 - 12

Rockford
at Alma
Final
16 - 51

Benedictine
at Olivet
Final
6 - 21

Wisconsin Lutheran
at Adrian
Final - 2OT
29 - 32

vs Benedictine, CUW, Edgewood, Lakeland, Marian, MSOE, SNC, WLC

Millikin
at Dominican
Final
0 - 3

Beloit
at Lakeland
Final - OT
3 - 2

Lawrence
at Marian
Final - 2OT
2 - 2

Northland
at Concordia Chicago
Final
0 - 2

Moody
at Illinois Tech
Final
0 - 5

Concordia Chicago
at Alma
Final
1 - 2

Grinnell
at Edgewood
Final
1 - 0

Eureka
at Alverno
Final
1 - 4

Albion
at Dominican
Final
0 - 3

DePauw
at Aurora
Final
1 - 0

St. Norbert
at MSOE
Final
1 - 0

Concordia Wisconsin
at Lakeland
Final
7 - 0

Concordia Wisconsin
vs ITA Midwest Regional
Final

Concordia Chicago
at Beloit
Postponed

Knox
at Dominican
Final
8 - 1

Luther
vs Lakeland
Final
0 - 3

UW-Stout
vs MSOE
Final
3 - 0

Wisconsin Lutheran
vs Elmhurst
Final
1 - 3

Alverno
at Central (Iowa)
Final
0 - 3

Concordia Chicago
vs Wartburg
Final
0 - 3

Rose-Hulman
vs Concordia Wisconsin
Final
0 - 3

Wheaton (Ill.)
at Edgewood
Final
3 - 1

MSOE
vs North Park
Final
0 - 3

Hope
vs Aurora
Final
3 - 1

Lakeland
vs Earlham
Final
2 - 3

Bethel (Minn.)
vs Alverno
Final
3 - 0

Wisconsin Lutheran
at UW-La Crosse
Final
1 - 3

Finlandia
vs Concordia Wisconsin
Final
0 - 3

Aurora
at Illinois Wesleyan
Final
3 - 1

Concordia Chicago
at Central (Iowa)
Final
0 - 3

UW-Oshkosh
at Edgewood
Final
3 - 0

Monmouth (Ill.)
at Dominican
Final
0 - 3
22
MSOE
at Albion
Final
0 - 1

Lakeland
at Ripon
Final
3 - 2

Carroll (Wis.)
at Benedictine
Cancelled

Illinois Tech
at Lake Forest Doubles Invitational
TBA

MSOE
at Lake Forest Doubles Invitational
11:00 AM

vs Lakeland, WLC

Illinois Tech
at Carnegie Mellon
Final
0 - 4

Illinois College
at Rockford
Final
3 - 1

Alverno
vs Lawrence
Final
0 - 9

Alverno
at UW-Stevens Point
Final
1 - 8
23
North Park
at MSOE
Final
4 - 5
24
Lakeland
at MSOE
Final
0 - 3

Dominican
at Rockford
Final
11 - 0

Benedictine
at Carroll (Wis.)
Final
0 - 2

Alverno
at Wisconsin Lutheran
Final
2 - 7

Concordia Wisconsin
at Marian
Final
8 - 1

Edgewood
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Dominican
at Benedictine
Final
1 - 3

Alverno
at Lakeland
Final
0 - 3

Concordia Chicago
at Aurora
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
at Marian
Final
3 - 0
25
Rockford
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 6

Marian
at Edgewood
Final
0 - 5

Dominican
at Illinois Tech
Final
1 - 0

Concordia Chicago
at Aurora
Final
0 - 4

Benedictine
at Wisconsin Lutheran
Final
5 - 3

Illinois Tech
at Dominican
Final
0 - 1

Aurora
at Concordia Chicago
Final - 2OT
1 - 1

Concordia Wisconsin
at Alverno
Final
11 - 1

Wisconsin Lutheran
at Rockford
Final
7 - 1

MSOE
at Lakeland
Final
5 - 0

Edgewood
at Marian
Final
1 - 3
26
vs Aurora, Benedictine, Dominican, WLC

MSOE
at Ripon
Final
9 - 0
27
Edgewood
vs USTA/ITA Regional Championships [Sept. 27-28]
TBA

Concordia Wisconsin
vs ITA Midwest Regional
9:00 AM

UW-Stevens Point
at Lakeland
Final
7 - 2

Aurora
at Wheaton (Ill.)
Final
3 - 0

Illinois Tech
at Saint Mary-of-the-Woods
Final
3 - 2

Lakeland
at Marian
Final
3 - 0
28
at Loyola Chicago Sean Earl Lakefront Invitational -- Montrose Beach, Chicago, Ill.

at UW-Parkside Lucian Rosa Invitational -- Wayne E. Dannehl XC Course, Somers, Wis.

UW-Platteville
at Lakeland
Final
55 - 28

Concordia Wisconsin
at Concordia Chicago
Final
3 - 0

MSOE
at Aurora
Final
1 - 2

Dominican
at Wisconsin Lutheran
Final
3 - 0

Rockford
at Lakeland
Final
4 - 0

Edgewood
at Illinois Tech
Final
2 - 0

Marian
at Benedictine
Final
1 - 5

Concordia Wisconsin
vs ITA Midwest Regional
9:00 AM


Rockford
at Lakeland
Final
0 - 4

Benedictine
at Marian
Final
2 - 0

Concordia Wisconsin
at Concordia Chicago
Final
5 - 1

MSOE
at Aurora
Final
2 - 0

Dominican
at Wisconsin Lutheran
Final
8 - 1

Edgewood
at Illinois Tech
Final
1 - 4

Alverno
at Marian
Final
1 - 8

Wisconsin Lutheran
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

Illinois Tech
at Edgewood
Final
4 - 5

Illinois Tech
at MSOE
Final
8 - 1

Wisconsin Lutheran
at Marian
Final
3 - 6

Alverno
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

Dominican
at Elmhurst
Final
3 - 2

Illinois Tech
at Rose-Hulman
Final
1 - 3

Edgewood
at Rockford
Final
3 - 0

Concordia Wisconsin
at MSOE
Final
3 - 0

Concordia Chicago
at Alverno
Final
3 - 0

Dominican
vs UW-Whitewater
Final
0 - 3

Trine
vs Illinois Tech
Final
3 - 1

Grace Christian (Mich.)
vs Edgewood
Final
0 - 3

Mount Mary
at MSOE
Final
0 - 3

Aurora
at Chicago
Final
1 - 3

Grace Christian (Mich.)
at Rockford
Final
3 - 0
29
vs Aurora, Benedictine, Dominican

vs CUW, Edgewood, Lakeland, Marian, MSOE, SNC, WLC

Wisconsin Lutheran
at Mount Mary
Final
9 - 0

UW-Whitewater
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 0

Alverno
at Lakeland
Final
2 - 4

Marian
at Carroll (Wis.)
Final
0 - 9

UW-Stevens Point
vs Marian
Final
6 - 3
30

Edgewood
at Viterbo
Final
7 - 2
1
Rockford
at Concordia Chicago
Final
0 - 4

Benedictine
at Elmhurst
Final
0 - 2

Marian
at Edgewood
Final
0 - 9

Dominican
at Illinois Tech
Final
0 - 9

Maranatha
at Wisconsin Lutheran
Final
2 - 3

Alverno
at St. Norbert
Final
1 - 3

Illinois Tech
at Marian
Final
2 - 3

Dominican
at Eureka
Final
3 - 0

UW-Whitewater
at Edgewood
Final
3 - 1
2
Benedictine
at Concordia Chicago
Final
3 - 0

Rockford
at Dominican
Final
0 - 4

Edgewood
at MSOE
Final
0 - 1

Concordia Wisconsin
at Marian
Final
2 - 1

Illinois Tech
at Aurora
Final
1 - 3

Wisconsin Lutheran
at Lakeland
Final
3 - 1

Marian
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 6

MSOE
at Edgewood
Final
3 - 0

Aurora
at Illinois Tech
Final - OT
1 - 2

Concordia Chicago
at Benedictine
Final
0 - 1

Lakeland
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 5

Concordia Wisconsin
at Lakeland
Final
8 - 1

Rockford
at MSOE
Final
0 - 3

Benedictine
at North Park
Final
3 - 1
3
4
at UW-Eau Claire Blugold Invitational -- Whitetail G.C., Colfax, Wis.

Illinois Tech
at ITA Regionals (through October 6)
TBA

vs Marian, WLC
MU, 423-447

vs Alverno
MMU, 439-456

Lakeland
at MSOE
Final
0 - 9

Benedictine
at Lakeland
Final
1 - 3

Aurora
at Marian
Final
3 - 0

MSOE
at Concordia Chicago
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
at Alverno
Final
3 - 0

Dominican
at Edgewood
Final
2 - 3

Illinois Tech
at Rockford
Final
3 - 2
5
at Wisconsin Lutheran Warrior Invitational -- Greenfield Park, West Allis, Wis.

Wisconsin Lutheran
at Rockford
Final
27 - 13

Lakeland
at Concordia Chicago
Final
26 - 31

Eureka
at Aurora
Final
35 - 62

Benedictine
at Concordia Wisconsin
Final - OT
27 - 21

Aurora
at Edgewood
Final
2 - 1

Dominican
at Marian
Final
5 - 2

Benedictine
at Concordia Wisconsin
Final
3 - 0

Rockford
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 1

Concordia Chicago
at Lakeland
Final
2 - 1

MSOE
at Illinois Tech
Final
5 - 3

Concordia Wisconsin
at Rockford
Final
11 - 0

Aurora
at Edgewood
Final
1 - 0

Dominican
at Marian
Final
6 - 0

Alverno
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 10

Concordia Chicago
at Lakeland
Final
4 - 0

MSOE
at Illinois Tech
Final - 2OT
0 - 0

North Central (Ill.)
at MSOE
Cancelled

Concordia Wisconsin
at Edgewood
Final
3 - 6

Concordia Chicago
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 9

Dominican
at Alverno
Final
6 - 3

Illinois Tech
at Lakeland
Final
9 - 0

Illinois Tech
vs Marian
Final
8 - 1

Dominican
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 9

Concordia Chicago
at Alverno
Final
6 - 3

UW-Stevens Point
at MSOE
Cancelled

Benedictine
at Marian
Final
3 - 1

Wisconsin Lutheran
at Alverno
Final
3 - 0

Concordia Chicago
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 3

Illinois Tech
at Edgewood
Final
0 - 3

Aurora
at Lakeland
Final
1 - 3

Maranatha
vs Illinois Tech
Final
3 - 1

Maranatha
at Edgewood
Final
3 - 0

Dominican
at Rockford
Final
3 - 0