Date Teams Event Results Links Notes
Sat., Aug. 25 Thomas More Decatur, Ill. 3
  Illinois Tech   8
Fri., Aug. 31 MSOE   2
  Carroll (Wis.)   3
  Ripon   7
  Edgewood   0
Sat., Sep. 01 Alverno   0
  Concordia Chicago   1
  Edgewood Wheaton, Ill. 4
  Roosevelt   1
  Lakeland    
  Aurora Naperville, Ill. 0
  Wisconsin Lutheran Chicago, Ill. 7
  Aurora   0
  Loras   8
  Lake Forest   6
  Wisconsin Lutheran   1
Sun., Sep. 02 Beloit   4
Mon., Sep. 03 Olivet Nazarene   4
Tue., Sep. 04 Alverno *   1
  Aurora *   9
  MSOE *   0
  Lawrence   0
Thu., Sep. 06 Aurora   7
  Marian   0
Sat., Sep. 08 Illinois Tech *   9
  Edgewood *   8
  Concordia Chicago *   0
  Dominican *   0
  Aurora *   0
  Aurora *   1
  Concordia Chicago *   0
  Illinois Tech *   4
  Dominican *   1
Sun., Sep. 09 Marian   0
  Knox   3
Fri., Sep. 14 UW-Stevens Point   1
Sat., Sep. 15 Alverno *   0
  Wisconsin Lutheran *   3
  Lakeland *   0
  Concordia Wisconsin *   9
  Illinois Tech *   9
  Wisconsin Lutheran *   0
  Illinois Tech *   9
  Alverno *   1
  Concordia Wisconsin *   9
Sun., Sep. 16 Lakeland   4
Tue., Sep. 18 Roosevelt   9
Wed., Sep. 19 Ripon   5
Fri., Sep. 21 Illinois Tech Kalamazoo, Mich.  
  Edgewood St. Peter, Minn.  
  Concordia Wisconsin    
  Ripon   6
Sat., Sep. 22 Edgewood St. Peter, Minn.  
  Dominican   4
  Concordia Wisconsin    
  Gustavus Fall Invitational St. Peter, Minn.  
  Alverno Appleton, Wis. 3
  MSOE   8
  Dominican Galesburg, Ill. 0
  Alverno   2
Tue., Sep. 25 Lakeland *   0
Wed., Sep. 26 Marian *   0
Thu., Sep. 27 Wisconsin Lutheran *   5
Sat., Sep. 29 MSOE *   8
  Dominican *   1
  Concordia Wisconsin *   9
  Marian *   9
  Edgewood *   6
  MSOE *   0
  Edgewood *   9
  Marian *   8
  Concordia Wisconsin *   9
Sun., Sep. 30 Alverno   2
  Lake Forest Beloit, Wis. 9
Mon., Oct. 01 Concordia Chicago *   3 Rescheduled from Sept. 19
Tue., Oct. 02 Edgewood *   7
Wed., Oct. 03 Marian   4
Thu., Oct. 04 MSOE *   2
  Roosevelt   5
Sat., Oct. 06 Lakeland *   0
  Wisconsin Lutheran *   9
  Alverno *   5
  Marian *   3
  North Park   5
  Edgewood *   6
  Wisconsin Lutheran *   9
  Alverno *   8
  Marian *   9
  Lakeland *   5
  UW-Stevens Point    
Mon., Oct. 08 Lakeland *   3
Wed., Oct. 10 Lakeland    
Fri., Oct. 12 MSOE *   9 Rescheduled from Oct. 2
  Aurora *   1
Sat., Oct. 13 Concordia Chicago *   0
  Dominican *   0
  Aurora *   6
  Concordia Wisconsin *   9
  Concordia Chicago *   0
  Illinois Tech *   9
  Dominican *   0
Sat., Feb. 23 Edgewood    
Sat., Mar. 02 UW-Eau Claire Green Bay, Wis.  
  Edgewood    
Tue., Mar. 05 Concordia Wisconsin Orlando, Fla.  
Sat., Mar. 09 MSOE    
  Illinois Tech    
Tue., Mar. 12 Dominican    
Sat., Mar. 16 MSOE    
Mon., Mar. 18 Springfield Orlando, Fla.  
  Colorado College Orlando, Fla.  
Tue., Mar. 19 UW-Superior Orlando, Fla.  
  Concordia Wisconsin Orlando, Fla.  
Wed., Mar. 20 Hamilton Orlando, Fla.  
Thu., Mar. 21 Grinnell Orlando, Fla.  
Sat., Mar. 23 MSOE    
  Cornell (Iowa)    
Sun., Mar. 31 Wisconsin Lutheran    
  Saint Mary's (Minn.)    
  Illinois Tech Rock Island, Ill.  
  Wisconsin Lutheran Racine, Wis. (LifeSport Tennis Club)  
  Illinois Tech    
Thu., Apr. 04 Wisconsin Lutheran    
Fri., Apr. 05 Concordia Chicago    
  Ohio Northern    
Sat., Apr. 06 Beloit    
  Grand View Waverly, Iowa  
  Edgewood    
Sun., Apr. 07 Illinois Tech    
  Concordia Wisconsin    
  Concordia Wisconsin Racine, Wis.  
Tue., Apr. 09 Illinois Tech    
Fri., Apr. 12 Concordia Wisconsin Madison, Wis.  
Sun., Apr. 14 Illinois Tech    
  Edgewood Naperville, Ill.  
  Concordia Wisconsin Green Bay, Wis.  
  Illinois Tech Kenosha, Wis.  
  Edgewood    
  Concordia Wisconsin    
Thu., Apr. 18 Marian    
Sat., Apr. 20 Edgewood    
Mon., Apr. 22 Edgewood    
Wed., Apr. 24 Ripon    
* Conference