Northern Athletics Collegiate Conference Scoreboard

September 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
26
27
28
29
30
31
at University of St. Francis (Ill.) Fighting Saints Twilight -- Channahon Community Park, Channahon, Ill.

at Elmhurst Early Bird Invitational -- Eldridge Park, Elmhurst, Ill.

at Beloit Early Bird Invitational -- Kieselburg Forest Preserve, Roscoe, Ill.

at Northern Illinois Huskie Challenge -- North 40 Championship Course, DeKalb, Ill.

Edgewood
at Olivet
Final
1 - 0

Marian
at Albion
Final
0 - 6

Illinois College
at Dominican
Final
0 - 9

Concordia Chicago
at Lake Forest
Final
0 - 5

Beloit
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 1

Cornell (Iowa)
at Rockford
Final - 2OT
0 - 0

Pacific Lutheran
at Wisconsin Lutheran
Final
2 - 1

St. Norbert
at MSOE
Final
2 - 1

Fontbonne
at Aurora
Final
3 - 2

Benedictine
at Wheaton (Ill.)
Final
0 - 5

Ripon
at Illinois Tech
Final
0 - 2

vs Aurora, CUW, WLC
9:00 a.m./2:00 p.m.

North Park
at Benedictine
Final
1 - 2

MSOE
at Kalamazoo
Final
1 - 3

Marian
at Viterbo
Final
2 - 3

Edgewood
at Grinnell
Final - 2OT
1 - 1

Methodist
at Aurora
Final
3 - 0

St. Norbert
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 4

Dominican
at Elmhurst
Final - OT
1 - 2

Concordia Chicago
at Webster
Final
0 - 3

MSOE
at Carroll (Wis.)
Final
2 - 7

Carroll (Wis.)
at Concordia Wisconsin
Final
3 - 6

Ripon
at Lakeland
Final
7 - 2

Edgewood
at Wheaton (Ill.)
Final
0 - 9

Alverno
vs Geneva
Final
0 - 3

Alverno
vs Randolph-Macon
Final
0 - 3

Dominican
at Saint Mary's (Minn.)
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
vs Oglethorpe
Final
3 - 2

Cardinal Stritch
at Lakeland
Final
2 - 3

Carroll (Wis.)
vs MSOE
Final
2 - 3

Edgewood
vs Augustana (Ill.)
Final
2 - 3

Luther
vs Dominican
Final
1 - 3

Illinois Tech
vs Willamette
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
vs UW-La Crosse
Final
0 - 3

Aurora
vs UW-Stevens Point
Final
3 - 0

Benedictine
vs Westminster (Mo.)
Final
3 - 2

Northland
vs Edgewood
Final
1 - 3

Rockford
vs North Central (Minn.)
Final
0 - 3

Marian
vs Finlandia
Final
3 - 2

UW-La Crosse
at Lakeland
Final
0 - 3

Cabrini
vs Aurora
Final
0 - 3

MSOE
vs Manchester
Final
3 - 0

Benedictine
at Webster
Final
2 - 3

Alma
vs Rockford
Final
3 - 0

Illinois Tech
at Lewis & Clark
Final
0 - 3
1
at St. Norbert Tom Barry Invitational -- Colburn Park, Green Bay, Wis.

Concordia Wisconsin
at Finlandia
Final
31 - 3

Eureka
at Knox
Final
49 - 24

Wisconsin Lutheran
at Lake Forest
Final
30 - 38

Aurora
at St. Norbert
Final
7 - 16

MacMurray
at Rockford
Final
12 - 35

Lakeland
at Carroll (Wis.)
Final
26 - 45

Beloit
at Concordia Chicago
Final
10 - 36

Benedictine
at Franklin
Final
38 - 55

Marian
vs JWU (Denver)
Final - OT
0 - 1

Edgewood
at Trine
Final
1 - 7

Pacific Lutheran
at MSOE
Final
2 - 0

Lakeland
at Eureka
Final
1 - 2

Washington-St. Louis
vs Benedictine
Final
2 - 3

vs Edgewood, Lakeland, Marian
1:00 p.m./8:30 a.m.

Franklin
at Concordia Wisconsin
Final
5 - 4

Anderson (Ind.)
at Illinois Tech
Final
1 - 3

Lakeland
at North Central (Minn.)
Final
2 - 1

MSOE
at Calvin
Final
0 - 1

Alverno
at North Park
Final
0 - 9

Concordia Chicago
at Olivet Nazarene
Final
1 - 8

Edgewood
vs Luther
Final
4 - 5

Roosevelt
at Illinois Tech
Final
1 - 8

Aurora
vs Central (Iowa)
Final
0 - 9

Wisconsin Lutheran
vs Alverno
Final
7 - 2

Aurora
at North Central (Ill.)
Final
0 - 9

Loras
at MSOE
Final
8 - 1

Lake Forest
at MSOE
Final
6 - 0

Wisconsin Lutheran
at North Park
Final
1 - 8

Alverno
vs Widener
Final
0 - 3

Wheaton (Ill.)
vs Marian
Final
3 - 0

MSOE
vs St. John Fisher
Final
3 - 2

Wisconsin Lutheran
at Lakeland
Final
2 - 3

Edgewood
at Saint Mary's (Minn.)
Final
2 - 3

Dominican
vs Northland
Final
3 - 0

Concordia Chicago
at Concordia Ann Arbor
Final
0 - 3

Aurora
vs Gustavus Adolphus
Final
1 - 3

Concordia Wisconsin
vs Concordia Chicago
Final
3 - 0

Luther
vs Edgewood
Final
3 - 1

Dominican
vs Augustana (Ill.)
Final
3 - 0

Illinois Tech
vs Linfield
Final
1 - 3

Alverno
vs St. Mary's (Md.)
Final
0 - 3

Marian
at Ripon
Final
0 - 3

Olivet
vs Rockford
Final
3 - 0

Concordia Wisconsin
at Concordia Ann Arbor
Final
3 - 1


Wisconsin Lutheran
vs Cardinal Stritch
Final
0 - 3

Oglethorpe
at Lakeland
Final
0 - 3

Rockford
vs Eureka
Final
1 - 3

Aurora
at Trinity (Texas)
Final
1 - 3

Illinois Tech
at George Fox
Final
0 - 3
2
Rockford
at Ripon
Final
2 - 0

Fontbonne
at Dominican
Final
0 - 2

Wisconsin Lutheran
at Beloit
Final
6 - 1

North Park
at Illinois Tech
Final
3 - 0

Illinois College
at Aurora
Final
1 - 6


Marian
at Ripon
Final
3 - 1

Whitman
at Illinois Tech
Final - 2OT
1 - 1

Beloit
at Benedictine
Final
1 - 2

Minn.-Morris
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 2

St. Norbert
at Edgewood
Final
2 - 1

Babson
at Aurora
Final
4 - 1

Lakeland
at UW-Superior
Final - 2OT
0 - 0

Alverno
at Iowa Wesleyan
Final
7 - 4

Beloit
at Wisconsin Lutheran
Final
4 - 5
3
Lakeland
at Finlandia
Final
1 - 0

Carleton
at Concordia Chicago
Cancelled

Dominican
at Webster
Final
1 - 3

Concordia Chicago
at Greenville
Final
0 - 2

Olivet Nazarene
at Illinois Tech
Final
4 - 5
4
Maranatha
at Lakeland
Final
1 - 0

Lake Forest
at Wisconsin Lutheran
Final
4 - 2

Alverno
at Lakeland
Final
1 - 8

Aurora
at Dominican
Final
9 - 0

MSOE
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

Lawrence
at Marian
Final
0 - 9

Concordia Chicago
vs Chicago
Final
0 - 3

UW-Oshkosh
vs Edgewood
Final
3 - 0

Knox
at Rockford
Final
3 - 0


Dominican
at St. Norbert
Final
2 - 3

Edgewood
at Wheaton (Ill.)
Final
0 - 3

Concordia Chicago
at North Park
Final
1 - 3
5
Chicago
at Benedictine
Final
2 - 1

Coe
at Edgewood
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
at St. Norbert
Final
0 - 4

MSOE
at Lawrence
Final
4 - 0

Beloit
at Rockford
Final
1 - 2

Marian
at Lawrence
Final
6 - 0

Edgewood
at Beloit
Cancelled

Carthage
at MSOE
Final
3 - 2

Elmhurst
at Benedictine
Final
3 - 0

Lawrence
at Marian
Final
0 - 3

Lakeland
at UW-Stevens Point
Final
0 - 3

Carroll (Wis.)
at Benedictine
Final
0 - 3
6
Moody
at Concordia Chicago
Final
1 - 4

Dominican
at St. Norbert
Final
1 - 0

Concordia Wisconsin
at UW-Whitewater
Final
0 - 2

Aurora
at Olivet Nazarene
Final
7 - 2

Marian
at UW-Oshkosh
Final
0 - 9
7
at Aurora Spartan Classic -- Oakhurst Forest Preserve, Aurora, Ill.

Spalding
vs Aurora
Final
3 - 2

Illinois Tech
at Beloit
Final
1 - 0

Wisconsin Lutheran
at Pacific (Ore.)
Final
0 - 3


vs Benedictine

Kalamazoo
vs Aurora
Final
4 - 0

Concordia Chicago
at Lake Forest
Final
0 - 1

Rockford
at Lakeland
Final
1 - 9

Alverno
at Eureka
Final
7 - 0

Rockford
vs St. Catherine
Final
0 - 3

Maranatha
vs Benedictine
Final
0 - 3

Concordia Chicago
vs Silver Lake
Final
3 - 0

Concordia Chicago
vs St. Catherine
Final
3 - 2

UW-River Falls
at MSOE
Final
3 - 1

Caltech
at Alverno
Final
2 - 3

Dominican
vs Gustavus Adolphus
Final
1 - 3

Martin Luther
vs Wisconsin Lutheran
Final
0 - 3

Benedictine
vs UW-Platteville
Final
3 - 1

Rockford
at Northland
Final
3 - 1

Marian
vs UW-Superior
Final
0 - 3

St. Norbert
vs Wisconsin Lutheran
Final
0 - 3

Illinois Tech
vs Anderson (Ind.)
Final
1 - 3

Concordia Wisconsin
at UW-Stevens Point
Final
3 - 1

Alverno
vs UW-Platteville
Final
0 - 3

Caltech
at MSOE
Final
2 - 3

Dominican
vs Dubuque
Final
0 - 3

Lakeland
at UW-Oshkosh
Final
3 - 1

Aurora
at Illinois Wesleyan
Final
0 - 3
8
at CUW Ken Weidt Classic -- CUW Campus Course, Mequon, Wis.

Concordia Chicago
at Olivet
Final
25 - 52

Augsburg
at Concordia Wisconsin
Final
27 - 24

Elmhurst
at Aurora
Final
21 - 20

Lawrence Tech
at Wisconsin Lutheran
Final
30 - 22

Martin Luther
at Rockford
Final
28 - 24

Loras
at Benedictine
Final
39 - 20

Iowa Wesleyan
at Eureka
Final
6 - 38

MSOE
at Ripon
Final
4 - 1

Northland
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 3

MacMurray
at Marian
Final
0 - 1

Rockford
at North Central (Minn.)
Final
1 - 2

Maranatha
at Lakeland
Final
0 - 3

Judson (Ill.)
at Edgewood
Final
5 - 3

Aurora
at Centre
Final
0 - 3

Dominican
at Elmhurst
Final
3 - 1


Edgewood
at UW-Whitewater
Final
0 - 1

Webster
at Benedictine
Final
2 - 1

Concordia Wisconsin
at Elmhurst
Final
0 - 2

Dubuque
at Marian
Final
2 - 1

MSOE
vs St. Norbert
Final
1 - 0

Thomas More
vs Aurora
Final - OT
1 - 2

Alma
at Concordia Chicago
Final
1 - 0

Illinois Tech
at Lake Forest
Final
3 - 0

Central (Iowa)
at Wisconsin Lutheran
Final
4 - 0

Illinois Tech
at Wisconsin Lutheran
Final
9 - 0

Edgewood
at MSOE
Final
8 - 1

Concordia Chicago
at Lakeland
Final
0 - 9

Dominican
at Marian
Final
0 - 9

Aurora
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

Aurora
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 8

Concordia Chicago
at Marian
Final
0 - 9

Illinois Tech
at Concordia Wisconsin
Final
4 - 5

Dominican
at Lakeland
Final
1 - 8

Dominican
vs Monmouth (Ill.)
Final
3 - 1

UW-Stout
vs Wisconsin Lutheran
Final
2 - 3

Rockford
vs Concordia Chicago
Final
0 - 3

Bethel (Minn.)
vs Concordia Wisconsin
Final
3 - 2

Maranatha
at MSOE
Final
3 - 0

Caltech
vs Benedictine
Final
1 - 3

Lakeland
vs Carroll (Wis.)
Final
2 - 3

Hamline
vs Marian
Final
3 - 0

UW-Whitewater
vs Aurora
Final
3 - 0

Illinois Tech
vs Knox
Final
3 - 0

Rockford
vs Silver Lake
Final
3 - 1

Saint Mary's (Minn.)
vs Lakeland
Final
3 - 2

Alverno
vs UW-River Falls
Final
1 - 3

Marian
at UW-Superior
Final
0 - 3

Dominican
vs Northwestern (Minn.)
Final
0 - 3

Elmhurst
vs Wisconsin Lutheran
Final
3 - 0

Concordia Wisconsin
vs Saint Mary's (Minn.)
Final
2 - 3

Maranatha
vs Alverno
Final
3 - 0

Concordia Chicago
at Northland
Final
3 - 0

UW-River Falls
vs Benedictine
Final
3 - 2

Ohio Wesleyan
vs Aurora
Final
1 - 3

Illinois Tech
at North Park
Final
0 - 3

UW-Platteville
at MSOE
Final
3 - 0
9
Rockford
at Bethany Lutheran
Final
1 - 2

Benedictine
at Lake Forest
Final
2 - 0

Northland
at Marian
Final
0 - 2

Concordia Wisconsin
at UW-Platteville
Final
3 - 4

Wisconsin Lutheran
at Willamette
Final - OT
3 - 4

vs All NACC schools

Lakeland
at Mount Mary
Final
6 - 0

Alverno
at Monmouth (Ill.)
Final
1 - 9

Marian
at UW-Stevens Point
Final - 2OT
1 - 2

Dominican
at Olivet
Final
3 - 0

Alma
at Illinois Tech
Final
0 - 1

MSOE
at UW-Oshkosh
Final - OT
1 - 2

Marian
at Purdue Northwest
Final
0 - 9

Knox
at Lakeland
Final
3 - 6
10
Concordia Chicago
at Wheaton (Ill.)
Final
0 - 4

Finlandia
at Lakeland
Final
0 - 1

vs Aurora, Lakeland
10:30 a.m.

Lake Forest
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 4
11
Illinois Tech
at Grace Christian (Mich.)
Final
5 - 0

Edgewood
at Beloit
Final
6 - 0

Maranatha
at MSOE
Final
0 - 3

North Park
at Aurora
Final
2 - 1

vs Aurora, Benedictine
10:00 a.m.

Aurora
at Elmhurst
Final - 2OT
0 - 0

North Central (Ill.)
at Benedictine
Final
2 - 1

Alverno
at Lake Forest
Final
1 - 3
12
Rockford
at Moody
Final
3 - 2

Carroll (Wis.)
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Dominican
at North Central (Ill.)
Final
0 - 1

Ripon
at Lakeland
Final
1 - 0

Benedictine
at Elmhurst
Final
2 - 1

Rockford
at Dominican
Final
0 - 14

Kalamazoo
at Concordia Chicago
Final
5 - 2

Ripon
at Lakeland
Final
4 - 1

Alverno
at UW-Platteville
Final
0 - 6

Illinois Tech
at Carroll (Wis.)
Final
3 - 2

UW-Stevens Point
at Edgewood
Final
1 - 0

Wisconsin Lutheran
at Rockford
Final
3 - 0

Concordia Wisconsin
at Lakeland
Final
3 - 2

Concordia Chicago
at Dominican
Final
0 - 3

MSOE
at Marian
Final
2 - 3

Edgewood
at Alverno
Final
3 - 0

Aurora
at Illinois Tech
Final
3 - 0

North Park
at Benedictine
Final
3 - 0
13
Dubuque
at Edgewood
Final
1 - 2

Lake Forest
at MSOE
Final
0 - 2

Maranatha
at Marian
Final
0 - 5

Benedictine
at Illinois Wesleyan
Final
0 - 4
14
Marian
at Beloit
Final - 2OT
0 - 0

UW-Platteville
at Aurora
Final
2 - 1

Moody
at Illinois Tech
Cancelled

vs Benedictine

Greenville
at Dominican
Final
0 - 2

UW-Stevens Point
at Marian
Final
1 - 8

Concordia Chicago
vs Rose-Hulman
Final
0 - 3

Earlham
vs Concordia Chicago
Final
1 - 3

Concordia-Moorhead
vs Edgewood
Final
3 - 1

Carleton
vs Alverno
Final
3 - 0

Carroll (Wis.)
vs Wisconsin Lutheran
Final
3 - 0

Augsburg
vs Edgewood
Final
3 - 1

North Central (Ill.)
vs Lakeland
Final
0 - 3

MSOE
at Carthage
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
vs Saint Mary's (Minn.)
Final
3 - 1

Wisconsin Lutheran
vs Central (Iowa)
Final
3 - 0

Maranatha
at Marian
Final
1 - 3

Concordia-Moorhead
vs Lakeland
Final
0 - 3

Elmhurst
at Dominican
Final
2 - 3

Alverno
vs Grinnell
Final
1 - 3

Lake Forest
at Benedictine
Final
2 - 3
15
at Wheaton (Ill.) Gil Dodds Invitational -- St. James Farm Forest Preserve, Warrenville, Ill.

at Rhodes College Invitational -- Shelby Farms, Memphis, Tenn.

at UW-Whitewater Tom Hoffman Invitational -- UWW Campus Course, Whitewater, Wis.

Finlandia
at Eureka
Final
12 - 34

Alma
at Concordia Wisconsin
Final
15 - 26

Hope
at Wisconsin Lutheran
Final
53 - 12

Trine
at Lakeland
Final
56 - 6

Olivet
at Benedictine
Final
42 - 16

Albion
at Concordia Chicago
Final
57 - 42

Kalamazoo
at Rockford
Final
23 - 7

Adrian
at Aurora
Final
27 - 5

Lakeland
at St. Norbert
Final
0 - 14

Edgewood
at Ripon
Final
8 - 1

Blackburn
at Rockford
Final
0 - 4

North Park
at Dominican
Final
2 - 0

MSOE
at Dubuque
Final
3 - 2

Olivet
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 0

Concordia Wisconsin
at UW-Whitewater
Final
0 - 1

Calvin
at Benedictine
Final
2 - 0

vs CUW, Edgewood, Marian, WLC


Finlandia
at Lakeland
Final
2 - 0

Loras
at Wisconsin Lutheran
Final
6 - 0

Blackburn
at Alverno
Final
1 - 2

Edgewood
at Lake Forest
Final
1 - 4

Concordia Chicago
at Monmouth (Ill.)
Final
2 - 6

Concordia Wisconsin
at Calvin
Final
1 - 6

Illinois Tech
at Beloit
Final
3 - 1

Dominican
at Albion
Final
2 - 0

Greenville
at Benedictine
Final
1 - 2

MSOE
at North Park
Final
1 - 0

Alverno
at Edgewood
Final
0 - 9

Wisconsin Lutheran
at MSOE
Final
3 - 6

Lakeland
at Marian
Final
0 - 9

Concordia Wisconsin
at Concordia Chicago
Final
9 - 0

Illinois Tech
at Dominican
Final
9 - 0

Wisconsin Lutheran
at Edgewood
Final
0 - 9

Illinois Tech
at Concordia Chicago
Final
9 - 0

Alverno
at MSOE
Final
1 - 8

Concordia Wisconsin
at Dominican
Final
9 - 0

Concordia Chicago
vs Transylvania
Final
0 - 3

Augsburg
vs Lakeland
Final
3 - 0

Saint Mary's (Minn.)
vs MSOE
Final
3 - 0

Mount Mary
at Rockford
Final
0 - 3

Chicago
vs Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Lawrence
vs Wisconsin Lutheran
Final
1 - 3

Gustavus Adolphus
vs Edgewood
Final
3 - 0

Trinity Bible (N.D.)
vs Alverno
Final
0 - 3

Concordia Chicago
vs Millikin
Final
1 - 3

Dominican
at Lake Forest
Final
3 - 0

Alverno
at Macalester
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
at Ripon
Final
3 - 0

MSOE
vs Chicago
Final
0 - 3

Lakeland
vs Gustavus Adolphus
Final
1 - 3

Silver Lake
at Rockford
Final
2 - 3

Concordia Wisconsin
at Carthage
Final
3 - 1

Edgewood
at UW-Eau Claire
Final
0 - 3
16
Lake Forest
at Wisconsin Lutheran
Final
4 - 1

Illinois Tech
at MacMurray
Final
2 - 0

Concordia Wisconsin
at St. Mary's (Ind.)
Final
1 - 3

Mount Mary
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 10

Finlandia
at Alverno
Final
6 - 0

Blackburn
at Lakeland
Final
0 - 3

Knox
at Marian
Final
3 - 1

Lawrence
at Illinois Tech
Cancelled

Lakeland
at UW-Stevens Point
Final
4 - 5
17
Lawrence
at Lakeland
Final
3 - 2

Aurora
at Wheaton (Ill.)
Final
0 - 3

North Central (Ill.)
at Benedictine
Final
3 - 2
18
Roosevelt
at Concordia Chicago
Final
9 - 0

Benedictine
at Dominican
Final
0 - 3

Lakeland
at Alverno
Final
3 - 0

Aurora
at Concordia Chicago
Final
3 - 1

Concordia Wisconsin
at Edgewood
Final
3 - 1

Marian
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 3

MSOE
at Rockford
Final
3 - 0
19
Marian
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 4

MSOE
at Edgewood
Final
3 - 2

Concordia Chicago
at Benedictine
Final
1 - 3

Dominican
at Rockford
Final
3 - 0

Lakeland
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 10

Aurora
at Illinois Tech
Final
4 - 1

Benedictine
at Concordia Chicago
Final
2 - 0

Alverno
at Dominican
Final
0 - 14

Wisconsin Lutheran
at Lakeland
Final
3 - 1

Edgewood
at MSOE
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
at Marian
Final
4 - 1

Illinois Tech
at Aurora
Final
4 - 0

Ripon
at Dominican
Final
5 - 0

Illinois Tech
at Kalamazoo
Final
1 - 3

Augustana (Ill.)
at Dominican
Final
2 - 3
20
vs Benedictine

Wisconsin Lutheran
at Maranatha
Final
3 - 2
21
at UW-Oshkosh Titan Fall Classic -- Lake Breeze G.C., Winneconne, Wis.

at Augustana (Ill.) Brissman-Lundeen Invitational -- Saukie G.C., Rock Island, Ill.


Illinois Tech
vs ITA Central Regional (through 9/23)
TBA

Edgewood
vs USTA/ITA Regional Championships
TBA

Concordia Wisconsin
at ITA Regional Championship
9:00 AM

Ripon
at MSOE
Final
6 - 3

Greenville
vs Benedictine
Final
3 - 2

Edgewood
at Lakeland
Final
0 - 3

Dubuque
at Marian
Final
0 - 3

Lake Forest
at Illinois Tech
Final
2 - 3

Carthage
at Aurora
Final
1 - 3
22
at UW-Parkside Lucian Rosa Invitational -- Wayne Dannehl XC Course, Kenosha, Wis.

at CSU San Bernardino Coyote Challenge -- CSUSB Campus Course, San Bernardino, Calif.

Lakeland
at UW-Platteville
Final
12 - 49

Wisconsin Lutheran
at Rockford
Final
4 - 3

Marian
at Dominican
Final
0 - 6

Illinois Tech
at MSOE
Final
0 - 4

Lakeland
at Concordia Chicago
Final
0 - 3

Edgewood
at Aurora
Final - 2OT
1 - 1

Concordia Wisconsin
at Benedictine
Final
1 - 3

vs Benedictine, CUW, Edgewood, Marian

vs Lakeland, WLC
1:30 p.m.

Marian
at Dominican
Final
0 - 4

Illinois Tech
at MSOE
Final
2 - 0

Wisconsin Lutheran
at Alverno
Final
6 - 0

Lakeland
at Concordia Chicago
Final
0 - 2

Edgewood
at Aurora
Final
0 - 2

Concordia Wisconsin
at Benedictine
Final
1 - 0

Edgewood
vs USTA/ITA Regional Championships
TBA

Dominican
at Knox
Final
4 - 5

Concordia Wisconsin
at ITA Regional Championship
9:00 AM

Gustavus Fall Invitational
vs Concordia Wisconsin
10:00 AM

Alverno
vs UW-Stevens Point
Final
3 - 6

MSOE
at Beloit
Final
8 - 1

Dominican
vs Greenville
Final
0 - 9

Alverno
at Lawrence
Final
2 - 7

Ripon
at Aurora
Final
0 - 3

Rockford
at Edgewood
Final
0 - 3

MSOE
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 3

Illinois Tech
at Marian
Final
0 - 3

Alverno
at Concordia Chicago
Final
0 - 3

Lakeland
at North Central (Ill.)
Final
3 - 0

Benedictine
vs Defiance
Final
3 - 2

UW-Platteville
vs Rockford
Final
3 - 2

Alverno
vs Lake Forest
Final
0 - 3

Lakeland
vs Anderson (Ind.)
Final
3 - 0

UW-Platteville
at Edgewood
Final
1 - 3

Lake Forest
at Concordia Chicago
Final
3 - 2

Benedictine
vs St. Mary's (Ind.)
Final
0 - 3

UW-Oshkosh
at Aurora
Final
3 - 1
23
vs Alverno, Lakeland, WLC

UW-Whitewater
at MSOE
Final
3 - 1

Concordia Wisconsin
at UW-Oshkosh
Final
2 - 0

Central (Iowa)
at Concordia Chicago
Final
3 - 0
24
25
Lakeland
at Edgewood
Final
0 - 9

Beloit
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 3

Rockford
at Maranatha
Final
0 - 3

Ripon
at Edgewood
Final
0 - 3

Marian
at Benedictine
Final
0 - 3
26
Rockford
at Concordia Chicago
Final
1 - 0

Concordia Wisconsin
at Edgewood
Final - 2OT
1 - 1

Dominican
at MSOE
Final
2 - 3

Lakeland
at Marian
Final
0 - 4

Wisconsin Lutheran
at Aurora
Final
3 - 4

Illinois Tech
at Benedictine
Final
0 - 3

Edgewood
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 4

MSOE
at Dominican
Final
0 - 2

Concordia Chicago
at Alverno
Final
7 - 1

Marian
at Lakeland
Final
8 - 0

Aurora
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 3

Benedictine
at Illinois Tech
Final
1 - 3

Marian
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 9

Eureka
at Benedictine
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
at Concordia Chicago
Final
3 - 1
27
Wisconsin Lutheran
at Alverno
Final
5 - 1

Marian
at Aurora
Final
0 - 3
28
at UW-Eau Claire Blugold Invitational -- Whitetail Golf Course, Colfax, Wis.

at Olivet Nazarene Midwest Intercollegiate -- Aspen Ridge G.C., Bourbonnais, Ill.

vs All NACC schools
11:00 a.m.

Lakeland
at Benedictine
Final
3 - 0

Edgewood
at Dominican
Final
3 - 2

Rockford
at Illinois Tech
Final
0 - 3

Concordia Chicago
at MSOE
Final
3 - 0

Alverno
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 3
29
at Wisconsin Lutheran Warrior Invitational -- Greenfield Park, West Allis, Wis.

at Loyola-Chicago Lakefront Classic -- Montrose Avenue Beach, Chicago, Ill.

at Wartburg Dan Huston Invitational -- Max Cross Country Course, Waverly, Iowa

Concordia Wisconsin
at Benedictine
Final
48 - 40

Rockford
at Wisconsin Lutheran
Final - OT
20 - 26

Concordia Chicago
at Lakeland
Final
28 - 61

Aurora
at Eureka
Final
28 - 31

Benedictine
at Edgewood
Final
4 - 1

Concordia Chicago
at Marian
Final
1 - 0

Aurora
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 0

Rockford
at MSOE
Final
0 - 1

Wisconsin Lutheran
at Illinois Tech
Final
3 - 2

Dominican
at Lakeland
Final
2 - 0

vs All NACC schools
10:30 a.m.

Benedictine
at Edgewood
Final
1 - 0

Concordia Chicago
at Marian
Final
2 - 3

Aurora
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Alverno
at MSOE
Final
0 - 10

Dominican
at Lakeland
Final
4 - 0

Wisconsin Lutheran
at Illinois Tech
Final
0 - 4

MSOE
at Aurora
Final
8 - 1

Dominican
at Concordia Chicago
Final
1 - 8

Concordia Wisconsin
at Wisconsin Lutheran
Final
9 - 0

Marian
at Alverno
Final
9 - 0

Edgewood
at Illinois Tech
Final
6 - 3

MSOE
at Illinois Tech
Final
0 - 9

Edgewood
at Aurora
Final
9 - 0

Marian
at Wisconsin Lutheran
Final
8 - 1

Concordia Wisconsin
at Alverno
Final
9 - 0

Concordia Wisconsin
at Carroll (Wis.)
Final
1 - 3

Alverno
at Wisconsin Lutheran
Final
0 - 3

Rockford
at Dominican
Final
0 - 3

Edgewood
at Illinois Tech
Final
3 - 0

Lakeland
at Aurora
Final
0 - 3

Concordia Wisconsin
vs UW-Eau Claire
Final
0 - 3

St. Mary's (Ind.)
vs Rockford
Final
3 - 0

St. Mary's (Ind.)
at Dominican
Final
2 - 3

MSOE
at Maranatha
Final
3 - 2
30
North Central (Ill.)
at Illinois Tech
Final - OT
2 - 1

vs All NACC schools
9:30 a.m.

UW-La Crosse
at Concordia Wisconsin
Final
3 - 0

Mount Mary
at Alverno
Final
1 - 2

Alverno
at Beloit
Final
2 - 7

Lake Forest
vs Alverno
Final
9 - 0
1
Illinois Tech
at North Park
Final
2 - 3

Concordia Chicago
at Aurora
Final
3 - 6
2
Edgewood
at Marian
Final
7 - 2

Marian
at Alverno
Final
3 - 1

Dominican
at MSOE
Final
3 - 1

Concordia Chicago
at Benedictine
Final
0 - 3

Wisconsin Lutheran
at Edgewood
Final
3 - 2

Concordia Wisconsin
at Rockford
Final
3 - 0

Lakeland
at Illinois Tech
Final
3 - 0
3
Wisconsin Lutheran
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 4

Benedictine
at Dominican
Final
1 - 2

Edgewood
at Lakeland
Final
4 - 0

Rockford
at Aurora
Final
2 - 1

Marian
at MSOE
Final
1 - 5

Concordia Chicago
at Illinois Tech
Final
0 - 2

Aurora
at Alverno
Final
10 - 0

Illinois Tech
at Concordia Chicago
Final
0 - 2

MSOE
at Marian
Final
4 - 1

Lakeland
at Edgewood
Final
1 - 3

Dominican
at Benedictine
Final
2 - 0

Concordia Wisconsin
at Wisconsin Lutheran
Final
6 - 2

Marian
at Carroll (Wis.)
Final
4 - 5

Wheaton (Ill.)
at Aurora
Final
0 - 3
4
Maranatha
at Rockford
Final
0 - 4

MSOE
at Marian
Final
2 - 7

Roosevelt
at Aurora
Final
5 - 4
5
at Benedictine (Ill.) Eagle Invitational -- St. James Farm Forest Preserve, Warrenville, Ill.

Aurora
at Alverno
Final
3 - 0

Dominican
at Marian
Final
3 - 0

Rockford
at Concordia Chicago
Final
0 - 3

Benedictine
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 3

MSOE
at Edgewood
Final
1 - 3

Illinois Tech
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 3
6
at St. Ambrose Fighting Bee Invitational -- Crow Creek Park, Bettendorf, Iowa
Cancelled

at Lawrence University Gene Davis Invitational -- Reid G.C., Appleton, Wis.

Lakeland
at Concordia Wisconsin
Final
0 - 17

Benedictine
at Rockford
Final
27 - 20

Aurora
at Concordia Chicago
Final
35 - 30

Wisconsin Lutheran
at Eureka
Final
35 - 54

Marian
at Aurora
Final
1 - 2

Concordia Wisconsin
at Dominican
Final
2 - 1

Illinois Tech
at Rockford
Final
2 - 1

MSOE
at Wisconsin Lutheran
Final
2 - 1

Lakeland
at Benedictine
Final
0 - 5

Edgewood
at Concordia Chicago
Final
0 - 2

Concordia Wisconsin
at Dominican
Final
0 - 3

Marian
at Aurora
Final
0 - 2

Benedictine
at Lakeland
Final
4 - 2

MSOE
at Wisconsin Lutheran
Final
1 - 0

Illinois Tech
at Alverno
Final
13 - 1

Lakeland
at Illinois Tech
Final
0 - 9

Wisconsin Lutheran
at Dominican
Final
9 - 0

Alverno
at Concordia Chicago
Final
5 - 4

Marian
at Illinois Tech
Final
3 - 6

North Park
at MSOE
Final
5 - 4

Edgewood
at Concordia Wisconsin
Final
6 - 3

Wisconsin Lutheran
at Concordia Chicago
Final
9 - 0

Alverno
at Dominican
Final
8 - 1

Marian
at Aurora
Final
9 - 0

Lakeland
at Aurora
Final
5 - 4

Benedictine
at Alverno
Final
3 - 1

Marian
at Lakeland
Final
0 - 3

Edgewood
at Concordia Chicago
Final
0 - 3

Dominican
at Concordia Wisconsin
Final
1 - 3

Illinois Tech
at MSOE
Final
0 - 3

Aurora
at Wisconsin Lutheran
Final
3 - 1